حضور مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه در نمایشگاه ایپاس

 
کد خبر: 16374    1397/07/10

مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایپاس ( لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی) که از تاریخ 9/7/1397 لغایت 12/7/1397 در محل مصلای تهران برگزار می‌گردد، تازه‌ترین طرح‌ها و محصولات فناورانه شرکت‌های تحت پوشش خود را در حوزه امنیتی و ایمنی در قالب غرفه دانشگاه ارائه نموده است.

 هدف این نمایشگاه، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی و استفاده از فناوری‌های روز دنیا و گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی در سطح جامعه است.

در همین راستا مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه با فراهم نمودن امکان حضور سه شرکت و هسته فناور تحت پوشش، شامل: شرکت سفیر امین حریم الوند، شرکت رایان الکترونیک اندیش هگمتانه و هسته فناور اویونیک هکمتان در این نمایشگاه شرکت نموده است و خدمات و محصولاتی در حوزه تجهیزات مخابراتی، ناوبری و زیر سطح، ردیاب خودرویی (اشخاص و اشیاء)، سیستم AVL بر بستر رادیویی، قفل ضد سرقت الکترومغناطیسی و .... را در معرض دید بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار داده است.

علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ‌های یادشده از غرفه مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه بوعلی سینا بازدید به عمل‌آورده و در مورد آخرین دستاوردهای پروژه‌های مذکور و سایر فناوری‌های ارائه‌شده در نمایشگاه کسب اطلاع نمایند. 
 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند