انتخاب غرفه مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه بوعلی سینا به عنوان غرفه برتر نمایشگاه بین المللی ایپاس 2018

 
کد خبر: 17506    1397/08/14

مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس ( لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی) که از تاریخ 9/7/1397 لغایت 12/7/1397 در محل مصلای تهران برگزار گردید، تازه ترین طرح ها و محصولات فناورانه شرکت های تحت پوشش خود را در حوزه امنیتی و ایمنی در قالب غرفه دانشگاه ارائه نمود. این نمایشگاه با حضور مراکز رشد دانشگاهی، دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری کشور و 350 شرکت و سازمان داخلی و خارجی از 29 کشور برگزار گردید.

 هدف این نمایشگاه، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی و استفاده از فناوری های روز دنیا و گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی در سطح جامعه می باشد.

در همین راستا مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه با فراهم نمودن امکان حضور سه شرکت و هسته فناور تحت پوشش، شامل: شرکت سفیر امین حریم الوند، شرکت رایان الکترونیک اندیش هگمتانه و هسته فناور اویونیک هکمتان در این نمایشگاه شرکت نموده است و خدمات و محصولاتی در حوزه تجهیزات مخابراتی، ناوبری و زیرسطح، ردیاب خودرویی (اشخاص و اشیاء)، سیستم AVL بر بستر رادیویی، قفل ضدسرقت الکترومغناطیسی و .... را در معرض دید بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار داد.

لازم به ذکر است در پایان نمایشگاه،  غرفه مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه بوعلی سینا به همراه سه شرکت و هسته فناور تحت پوشش این مرکز که در نمایشگاه حضور داشتند به عنوان غرفه برتر دانشگاهی انتخاب گردید و در آیین اختتامیه از شرکت های حاضر به عنوان نمایندگان مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

     در طول برگزاری نمایشگاه شرکت های مشارکت کننده از مرکز رشد و کارافرینی دانشگاه، موفق به عقد قرارداد و تفاهم نامه برای فروش محصولات تولیدی خود به شرح ذیل شدند:

     هسته فنالور اویونیک هگمتان با عرضه محصولاتی از قبیل ربات کاوشگر زیر سطحی، سیستم هدایت کنترل و سیستم ناوبری مستقل از GPS  حضور پررنگی در نمایشگاه داشته و با برگزاری جلسات با مسئولان نظامی و انتظامی توانسته اعتماد طرف مقابل را جلب و نظرات مثبتی جهت همکاری های بعدی دریافت کند.

     شرکت رایان الکترونیک اندیش هکمتانه با پروژه AVI بر رئوی بستر رادیویی در نمایشگاه حاضر شد که با توجه به نیاز ارگان های نظامی برای تبدیل سیستم های بیسیم آنالوگ به دیجیتال مقدمات انعقاد قرارداد در همان محل نمایشگاه مهیا گردید و هماهنگی جهت تشکیل جلسات بعدی بعمل آمد. لازم به ذکر است این شرکت موفق به ثبت 200 مورد سفارش خرید ردیاب خودرو، اشخاص و افراد در نمایشگاه گردید و فرماندهی آگاهی و راهنمایی و رانندگی کشور آمادگی خود را جهت مشارکت در این پروژه اعلام داشتند. 
 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند