اولین نشست هم اندیشی مدیران مراکز نوآوری و شتابدهی دانشگاه

25 06 2023 06:22
کد خبر : 6819622
تعداد بازدید : 699

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر حسینی مدیر مرکز رشد و نوآوری ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، هدف از تشکیل جلسه را ایجاد همفکری و هماهنگی بین مراکز نوآوری فعال در دانشگاه و تشریح روند تعاملات و ارتباطات در این حوزه بیان نمودند.در ادامه هریک از اعضا به معرفی خدمات و اقدامات انجام شده در مراکز پرداختند.

جناب آقای تشکری (مرکز نوآوری کندو) ارائه خدمات سرمایه گذاری، مشارکت، مشاوره ، آموزش و اجاره فضاهای اشتراکی را از جمله خدمات قابل ارائه در مجموعه خود مطرح نمودند.

جناب آقای دکتر حسینی( موسسه شهید فهمیده) این موسسه را به عنوان دفترنخبگان وزارت دفاع معرفی نموده و اصلی ترین وظیفه موسسه را اکتساب فناوری مطرح نمودند. ایشان ضمن اعلام خدمات خود به عنوان هاب نوآوری زمینه های فعالیت موسسه را تشریح نمودند.

جناب آقای قشقایی (مرکز نوآوری شروع)  مجموعه خود را فرد محور معرفی نموده و هدایت و راهبری تیم ها در جهت حل نیازها و مشکلات احصاء شده از صنایع با حمایت های مادی و معنوی گوناگون و در سطوح مختلف را از اهداف مجموعه خود اعلام کردند.

 

خانم دکتر ملکیان(مرکز نوآوری گیاهان دارویی) نیز به معرفی این مرکز و راه اندازی آن با هدف ورود فناوری و نوآوری به حوزه کشاورزی و جلوگیری از خام فروشی محصولات کشاورزی مطرح نمودند.